Графік роботи:

Будні: 8:30-18:00

Сб-Нд:9:00-16:00

Додайте товари до списку бажань
0

Електроконвектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Електричні конвектори опалення FLYME  від ERAFLYME - найкращий варіант для ефективного вирішення проблеми недостачі тепла у вашому будинку. Вони забезпечать швидке і ефективне нагрівання приміщення, допомагаючи вам насолоджуватися комфортною температурою навіть у холодні періоди.

Конвектори Flyme можна налаштовувати індивідуально, вибираючи бажану температуру повітря в приміщенні і на поверхні самого конвектора. Завдяки контролю температури нагрівального елементу, електричний конвектор забезпечить оптимальний комфорт, уникнувши зайвого витрати електроенергії. З точністю до 0,5 °C, ви можете насолоджуватися збереженням електроенергії, одночасно забезпечуючи затишок в своєму приміщенні.

Контроль температури в приміщенні здійснюється в діапазоні від 5 °C до 35 °C, а на поверхні електричного конвектора в межах від 40 °C до 95 °C. Якщо поряд з конвектором знаходиться дитина, ви завжди маєте можливість обмежити температуру на його поверхні, що дозволить уникнути будь-яких неприємностей.

Конвектор FLYME має просте управління за допомогою двох кнопок, які можна заблокувати, щоб уникнути ненавмисних змін налаштувань.

Завдяки інноваційному алгоритму роботи з нагрівальним елементом, конвектори FLYME не пересушують повітря, надаючи вам комфортне опалення без неприємних наслідків. Мікропроцесор терморегулятора надійно контролює і управляє розігрівом нагрівального елементу, забезпечуючи оптимальний рівень вологості в приміщенні.

Конвектори FLYME від ERAFLYME  є високо безпечними обігрівачами. Терморегулятор виключає можливість перегріву при підвищеній напрузі електромережі, а також попереджає про накривання або перекидання приладу. Ви можете обмежити температуру в дитячих кімнатах для забезпечення додаткової безпеки. Крім того, FLYME контролює наявність заземлення в розетці, дозволяючи вам насолоджуватися спокоєм і впевненістю.

Переваги конвекторів :

  1. Запобігають пересушуванню повітря.

  2. Мають контроль наявності заземлення в розетці.

  3. Можливість блокування кнопок від дітей.

  4. Забезпечують клімат-контроль.

  5. Можливість включення обігріву за розкладом (годинами, днями, тижнями).

  6. Високий рівень безпеки.

Конвектори FLYME - це економічне і ефективне рішення для вашого опалення. Вони стильні, сучасні та забезпечать вам найкращий комфорт у вашому приміщенні.

Вгору
Хочете, ми вам зателефонуємо?
Хочете? Ми Вам зателефонуємо!
Виберіть час коли вам зателефонувати:
Наші спеціалісти звяжуться з  Вами. Це безкоштовно!