Ласкаво просимо в інтернет-магазин edomivka.com!

Ми займаємося продажем кліматичного та супутнього обладнання з 2016 року. За цей час ми пройшли шлях від невеликого "гаражного магазину" в невеликому регіональному місті до надійного постачальника зі своїм складом у м. Київ. Накопичивши величезний досвід, ми з радістю пропонуємо Вам найкращу продукцію вітчизняних та закордонних виробників, яка роками зарекомендувала себе як надійна, якісна і безпечна.

Ми розуміємо, наскільки важливий кожен клієнт! За кожним зверненням і заявкою стоїть людина зі своєю унікальною, особливою потребою, яка не має аналогів. Тому ми працюємо індивідуально з кожним запитом, допомагаємо виявити всі "підводні камені" і приховані нюанси, що дає змогу підібрати індивідуальне рішення, яке повністю задовольняє Вашу неповторну потребу, а також заощадити бюджет і знизити щомісячні витрати на електроенергію та інші енергоносії під час експлуатації техніки, такої як обігрівачі, котли, бойлери. Наша техніка наповнить Ваш будинок, квартиру або офіс неперевершеним комфортом, теплом і затишком!

Наша спеціалізація - це продаж обігрівачів, рушникосушок, теплої підлоги, бойлерів, газових і твердопаливних котлів, реле напруги, терморегуляторів та іншої техніки, що необхідна для створення затишного мікроклімату у Вашій оселі.


Ми пишаємося тим, що третина наших клієнтів звертаються до нас за рекомендацією своїх знайомих. Задоволений клієнт - наша головна цінність! Ми прагнемо, щоб Ви нас рекомендували!

Понад 30 000 задоволених клієнтів уже скористалися нашими послугами. Ми завжди готові надати детальну консультацію і допомогти підібрати те, що дійсно підійде для вирішення Ваших завдань і потреб. Уся техніка, представлена на нашому сайті, вирізняється високою якістю та надійністю. Ми впевнені, що співпраця з нами принесе Вам задоволення і комфорт.

Наша адреса:
м. Київ
вул. Холодноярська, 11 (раніше вул. Кайсарова, 11)
Солом'янський район (мікрорайон "Совки")
+380978264616 
(Viber, Telegram)
+380957277540

e-mail: edomivka@gmail.com