Доставка здійснюється по всій території України, де працює ТОВ "Нова пошта"!


Способи і терміни доставки
1) Самовивіз зі складу в м. Київ у будні з 9:00 до 18:00 і у вихідні з 10:00 до 16:00. Безкоштовно.
2) Кур'єрська доставка по Україні за вашою адресою здійснюється протягом 1..3 днів. 
Кур'єрська доставка здійснюється кур'єрами ТОВ "Нова пошта". Вартість доставки згідно з тарифами перевізника і залежить від габаритів обраного товару і його ваги.
3) Доставка у відділення ТОВ "Нова пошта" по території України. Термін доставки 1..3 дні.
Вартість доставки згідно з тарифами перевізника і залежить від габаритів товару, що замовляється і його ваги.
При доставці до складу ТОВ "Нова пошта" замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад відправнику. При отриманні товару, одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.
Відправлення товару перевізником ТОВ "Нова пошта" може здійснюватися, як за 100% передоплатою, так і "післяплатою" без передоплати.


Відстеження посилки
При відправленні товару перевізником ТОВ "Нова пошта" ("кур'єрська доставка" або "доставка на відділення"), посилці присвоюється унікальний номер ТТН (товаро-транспортної накладної), за яким можна відстежити етапи доставки товару.


Номер ТТН надається клієнту, в день відправки товару, по СМС, повідомленням в месенджер або іншим обумовленим з клієнтом способом.


Термін обробки замовлень


Товари, замовлені до 14:00, відправляються того самого дня; товари, замовлені після 14:00, відправляються наступного дня.


Увага!
Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами ("Нова Пошта") - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося.

Способи оплати


Оформлюйте замовлення, використовуючи зручний для вас спосіб оплати:
1) Оплата готівкою при отриманні товару на складі під час самовивозу. Без комісій.
2) Оплата банківською картою VISA / Mastercard через термінал або сервіс LigPay під час отримання товару на складі під час самовивозу. Без комісій.
3) Оплата готівкою кур'єру при отриманні товару за вашою адресою.
4) Оплата банківською картою VISA / Mastercard кур'єру при отриманні товару за вашою адресою.
5) Накладений платіж готівкою або банківською картою VISA / Mastercard при отриманні товару на відділенні Нової Пошти, при цьому оплата послуги зворотної доставки грошей платна (20 грн + 2% від суми замовлення).
6) Оплата на сайті Банківською картою VISA / Mastercard за допомогою сервісу LiqPay. Без комісій.
7) Безготівкова оплата за банківськими реквізитами на розрахунковий рахунок у форматі IBAN. Без ПДВ. У разі оплати кредитними коштами буде знято комісію згідно з тарифами банку, що випустив кредитну картку.
8) Оплата за допомогою сервісів "оплата частинами" від ПАТ "Приватбанк" та Monobank (ПАТ "Універсалбанк") до 5 платежів. Без переплат у разі оплати власними коштами. У разі оплати кредитними коштами буде знято комісію згідно з тарифами банку, що випустив кредитну картку.