Графік роботи:

Будні: 8:30-18:00

Сб-Нд:9:00-16:00

Додайте товари до списку бажань
0

Інфрачервоні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

Лише інфрачервоні металеві панелі FLYME, від виробника ERAFLYME, здатні задовольнити всі ваші потреби в опаленні.

Обігрівачі FLYME можуть служити як допоміжна система опалення під час сезону, а також забезпечити повноцінне автономне опалення. Вони поєднують у собі переваги конвективного та інфрачервоного типів обігріву, що робить їх гібридними та надзвичайно ефективними.

Кожен інфрачервоний обігрівач в оснащений цифровим терморегулятором, що гарантує високий комфорт, економічність та безпеку використання. Під час роботи обігрівач контролює два датчики температури: перший надає змогу оптимізувати витрати електроенергії, контролюючи температуру повітря в приміщенні, а другий термодатчик надійно захищає від перегріву обігрівача при підвищеному навантаженні.

Бережіть ваші дитячі кімнати та забезпечте безпечне опалення завдяки можливості обмежити температуру на поверхні обігрівача. Точно підтримуйте задану вами температуру повітря у приміщенні, а також включайте обігрів за графіком з добовим або тижневим циклом - FLYME забезпечує вам максимальний комфорт і контроль.

Особливість наших інфрачервоних металевих панелей полягає в тому, що вони не сушать повітря, як традиційні обігрівачі з конвективною камерою. Завдяки програмі терморегулятора, розігрів нагрівального елементу обмежений до 72 ℃, що дозволяє забезпечити м'яке тепло без пересушення повітря. Температуру в приміщенні можна контролювати в діапазоні від 5 до 35 ℃.

Переваги інфрачервоних металевих панелей FLYME:

  1. Запобігають пересушуванню повітря.

  2. Мають контроль наявності заземлення в розетці.

  3. Можливість блокування кнопок від дітей.

  4. Забезпечують клімат-контроль.

  5. Можливість включення обігріву за розкладом (годинами, днями, тижнями).

  6. Гарантують високий рівень безпеки.

Наші електричні обігрівачі істотно економлять електроенергію, випромінюють м'яке тепло, не пересушують повітря та забезпечують надійний захист. Крім того, вони мають стильний і сучасний дизайн, що гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.

Оберіть інфрачервоні металеві обігрівачі FLYME для вашого опалення - надійний, ефективний та безпечний вибір.

Вгору
Хочете, ми вам зателефонуємо?
Хочете? Ми Вам зателефонуємо!
Виберіть час коли вам зателефонувати:
Наші спеціалісти звяжуться з  Вами. Це безкоштовно!