Графік роботи:

Будні: 8:30-18:00

Сб-Нд:9:00-16:00

Додайте товари до списку бажань
0

ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ласкаво просимо в інтернет-магазин edomivka.com- вашого надійного партнера з постачання техніки для дому.

Ми співпрацює тільки з кращими українським виробниками терморегуляторів. Наш магазин пропонує вам широкий асортимент продукції високої якості, яка відповідає всім вашим потребам і вимогам.

Одними з найкращіх, сучасних та надійних терморегуляторів є вироби від українського виробника термореголяторів ЕРАФЛАЙМ (ERAFLYME ).

ERAFLYME може похвалитися власним відділом технічного контролю і лабораторією випробувань, де досвідчені спеціалісти перевіряють продукцію в екстремальних умовах. Терморегулятори проходять ретельний контроль і тестування, що дозволяє виробнику гарантувати надійність і довговічність продукції. Під час виробництва, на спеціалізованому стенді, створюються екстремальні умови для прототипів, які тестуються при високій температурі, перепадах температур, вологості, заморозках, вібраціях, електромагнітних впливах та інших факторах. Проводиться не вибіркова, а повна перевірка кожного терморегулятора перед його відправленням клієнту.Це дозволяє забезпечити високу якість продукціїта досягати значного запасу міцності продукції за всіма характеристиками.

Терморегулятори від ERAFLYME - це не тільки надійні, але й безпечні пристрої, які забезпечать комфорт і ефективність у вашому домі. Обирайте ERAFLYME - вашу оптимальний вибір з якості та надійності терморегуляторів!

Вгору
Хочете, ми вам зателефонуємо?
Хочете? Ми Вам зателефонуємо!
Виберіть час коли вам зателефонувати:
Наші спеціалісти звяжуться з  Вами. Це безкоштовно!