Інтернет-магазин edomivka.com працює в правовому полі України та у питаннях гарантії, сервісу, повернення та обміну товару ґрунтується на Законі України "Про захист прав споживачів" в чинній редакції від 19.11.2022 року.

Повернення або обмін товару належної якості.


Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачу разом із проданим товаром.

Споживач має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту покупки (отримання товару), не враховуючи дня отримання товару, на:

  • обмін на аналогічний товар або товар аналогічної вартості;
  • розірвання договору купівлі-продажу та повернення продавцем споживачу грошових коштів в повному обсязі, за винятком суми витрат, пов'язаних з доставленням товару Покупцеві та вивезенням товару від Покупця.

Повернення коштів здійснюється протягом від 1 до 7 днів з дня, наступного за днем отримання продавцем повернутого товару.

При цьому, якщо товар був оплачений безготівковим способом, то повернення коштів здійснюється також безготівковим способом за допомогою банківських і платіжних систем, а у разі оплати готівкою, повернення здійснюється також готівкою.

При поверненні товару належної якості, транспортно-складські витрати, вартість доставлення, пересилки та зберігання покупець несе самостійно.

Якщо товар втратив товарний вигляд, то продавець має право відмовити у прийнятті повернутого покупцем товару та поверненні за нього грошових коштів в повному або частковому обсязі.

Повернення або обмін товару у разі виявлення заводського дефекту


Якщо дефект виявлений протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту покупки (отримання товару), не враховуючи дня отримання товару, споживач має право:

  • протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту покупки (отримання товару), не враховуючи дня отримання товару, обміняти товар з заводським браком на аналогічний товар належної якості або на товар аналогічної вартості;
  • на розірвання договору купівлі-продажу та повернення продавцем споживачу грошових коштів в повному обсязі, за винятком суми витрат, пов'язаних з доставлення товару Покупцеві.

Обмін товару або повернення коштів можливі тільки після отримання продавцем повернутого товару та проведення поверхневого огляду товару на комплектність та відсутність механічних пошкоджень: вм'ятин, сколів, подряпин.

У разі відсутності механічних пошкоджень, обмін або повернення коштів здійснюється протягом від 1 до 7 днів з дня, наступного за днем отримання продавцем повернутого товару.

При цьому, якщо товар був оплачений безготівковим способом, то повернення коштів здійснюється також безготівковим способом за допомогою банківських і платіжних систем, а у разі оплати готівкою, повернення здійснюється також готівкою.

При поверненні постачальнику товару із явним заводським дефектом, виявленим протягом 14 (чотирнадцяти) днів, транспортно-складські витрати, вартість доставлення, пересилки та зберігання покладаються на продавця.

ВАЖЛИВО! Якщо, крім заводського дефекту, на товарі виявляються явні сліди експлуатації, механічні пошкодження (подряпини, вм'ятини), то такий товар спочатку відправляється продавцем на експертизу в сервісний центр виробника, де протягом 14 (чотирнадцяти) днів підтверджують, що продукція несправна з вини виробника. У цьому випадку можливий лише проведення ремонту з подальшим поверненням даного товару покупцеві. Обмін або повернення коштів у цьому випадку не здійснюються. Зворотне доставлення товару здійснюється у цьому випадку коштом продавця або виробника.

Якщо ж експертиза показує, що поламання товару спричинено з вини клієнта, при недодержанні умов експлуатації, то ремонт такого товару можливий тільки після оплати клієнтом послуг сервісного центру. Якщо товар несправний з вини клієнта, то витрати на його повернення після ремонту або у разі відмови лягають на покупця.

У разі виявлення несправності товару після 14 днів з моменту купівлі, покупець зв'язується з сервісним центром виробника. Контактні дані сервісного центру вказані в технічній документації до товару і можуть відрізнятися у кожного виробника. Далі, згідно з інструкціями, отриманими в сервісному центрі, здійснюється відправка товару. Витрати на доставку товару в сервісний центр лежать на клієнті. Після проведення експертизи в сервісному центрі, час якої може сягати до 14 днів, здійснюється безоплатний гарантійний або платний ремонт, якщо поломка спричинена негарантійним випадком. У разі гарантійного ремонту, зворотна доставка товару здійснюється коштом сервісного центру.

Опис процедури по відправці товару на обмін або повернення протягом 14 днів після покупки:

  1. Зв'яжіться з нами за телефоном +380978264616  або +380957277540 та повідомте про ваш намір повернути товар.
  2. Далі необхідно якісно упакувати товар з метою запобігання його пошкодженню під час транспортування і відправити його перевізником "Нова пошта" за адресою: м. Київ, вул. Холодноярська, 11. Ви також можете доставити товар самостійно на зазначену адресу. Зверніть увагу, що обов'язково потрібно страхувати товар, повідомивши оператору "Нової пошти" інформацію про повну вартість товару. У разі пошкодження товару під час транспортування, компенсацію проводить перевізник.
  3. Товар відправляється нам без післяплати.
  4. Після відправлення товару повідомте нам номер товарно-транспортної накладної (ТТН).
  5. Далі ми отримуємо і перевіряємо товар, та проводимо операцію з обміну або повернення товару.